ברוכים הבאים ל"אגדה", רשת גני ילדים בפתח תקווה בהנהלת עמותת "אור לתקווהחוגים
רשת גני ילדים
בפתח תקווה
054-6282909, 054-2040635
! ברוכים הבאים
ראשי
תקשרו
054-6282909, 054-2040635
חוגים

הילדים מקבלים שיעורי פיתוח מקיף מומלצים בחוגים שונים. זה עוזר לילדים להגשים את הכישורים הטבעיים שלהם ולחזק אותם. הפעילות מותאמת לגילאים השונים.


קצב המוסיקה – כאן הילדים לומדים לשיר לזוז בקצב המוסיקה, לשמוע ולהבחין במקצב הנכון. בקבוצת ילדי גן חובה ישנם גם כלי נגינה שונים שהילדים מתרגלים עליהם את הנגינה בשילוב עם משחק.


ריקוד – פיתוח קורדינציה ומוטוריקה , והחזקת הגוף.


לוגיקה – פיתוח חשיבה לוגית, ומרחב בשנות הגן, החוג הזה עוזר לתפוס את החומר הנלמד במלואו בבית הספר בעתיד. הילדים מקבלים לפתור חידות הגיון מעניינות לפי רמות קושי שונות בצורת משחק.


אנגלית – אין צורך לדבר על חשיבות ידע של שפות שונות, במיוחד אנגלית . ככול שלומדים מגיל צעיר יותר קל יותר לתפוס את השפה וזהו בסיס מצויין ללימודים של שפה זו בבית הספר מאוחר יותר.


אומנות בחרוזים – השפעה חיובית על הפיתוח של המוטוריקה העדינה אשר יש לה קשר ישיר עם ההתפתחות של המחשבה היצירתית. מוצרים שילדים הכינו במו ידיהם הם מביאים למשפחתם.


קראטה – מלבד הפיתוח הפיזי, החוג מקנה לילדים תחושת ביטחון פסיכולוגית שהם יכולים להגן על עצמם ועל אחרים במידת הצורך. האימונים מנתבים את  האנרגיה הרבה של הילדים לשימוש מועיל ומהנה לילדים.

 

ציור ופיסול – לומדים איך להשתמש נכון בעפרונות ובצבעים , בחימר  לפיסול, כיצד להבדיל בין הצבעים וליצור גוונים חדשים,  ובפיסול לומדים ליצור צורה ונפח. הילדים לומדים לפסל חפצים ובעלי חיים.