ברוכים הבאים ל"אגדה", רשת גני ילדים בפתח תקווה בהנהלת עמותת "אור לתקווהשיטות לימוד
רשת גני ילדים
בפתח תקווה
054-6282909, 054-2040635
! ברוכים הבאים
ראשי
תקשרו
054-6282909, 054-2040635
שיטות לימוד

ההוראה שלנו היא לעמוד בכל דרישות משרד החינוך והשיטה מבוססת על התכנית החינוכית הטובה ביותר עבור "בית הספר הסובייטי" שלנו - מתן פיתוח באיכות גבוהה.


הגן עובד בשיטה "גן זורם" – מדובר על עבודות יצירה שבכל שולחן יש חומרים שונים ליצירות שונות שצריך לעשות והילדים עוברים משולחן לשולחן ועושים כמה וכמה עבודות ברצף . מדובר בעבודות גזירה, הדבקה, השחלת חרוזים, ויצירה כיד הדמיון הטובה עליהם. כך יש להם גיוון בתעסוקה והם משפרים כמה תחומים כמו קורדינציה, מוטוריקה עדינה, מוטוריקה גסה והפעלת דמיון מול הגיון.

העבודות הן בקבוצות של בין 6-5 ילדים בקבוצה.


בגנים שלנו יש מתקנים ופינות פעילות שונות - מתקן "משפחה" פינות מיוחדות נייחות, אולם אימונים בשטח של 90-100 מ"ר, ספרייה, מרפאה, מטבח, חנות, טבע, קוביות, משחקים דידקטיים, מדינת ישראל, משחקים חינוכיים ואחרים.

משחקי נושאים אלו מקלים על ההשתלטות של הילדים על החומר הנלמד.

בכל קבוצה ספרייה גדולה של ספרים בעברית. פעם בשבוע הילדים מקבלים ספר קריאה להשאלה הביתה לקריאה עם ההורים.

הילדים מקבלים שיעורי בית, לביצוע יחד עם ההורים במידת הצורך.

ילדים מגיל 4 מתחילים לתרגל "אחריות" ועבודה משותפת עם ההורים שעוזרת להם להתחבר לתהליך החינוכי של כל המשפחה ומאוחר יותר בבית הספר יש השפעה חיובית על הלמידה.


בגני הילדים שלנו "נרוץ במעגלים": שיעורי מוסיקה, מחול, אמנות של הילדים, אנגלית, עולם של אגדות ותיאטרון של ילדים.  אנחנו עוזרים לילדים לפתח את עצמם בתחומים השונים של האומנות והיכולת לבטא את עצמם .

 

הגנים שלנו לא מתנתקים מהילדים כשהם עוזבים ועולים לבית הספר . ישנה פעילות אחר הצהריים לתלמידים שמסיימים את הלימודים בצהריים. ההסעות שלנו אוספים אותם מבתי הספר בעיר לצהרון שלנו שם הם מכינים את שיעורי הבית בפיקוח וסיוע של מורים מקצועיים ומנוסים.